Loty do Paryża z Poznania za 83 zł!

7 sierpnia 2017
Posted in Propozycje
7 sierpnia 2017 Grzesiek

Loty do Paryża z Poznania za 83 zł!

Paryż to europejska metropolia, mogąca się poszczycić całą masą zabytków, zaczynając od Wieży Eiffla, przez Katedrę Notre Dame, Sorbonę, Łuk Triumfalny, Ogród Luksemburski na Luwrze kończąc. Poza najsłynniejszymi zabytkami turystów do Paryża przyciąga ciekawa architektura, oraz tętniące życiem knajpki znajdujące się na każdym rogu. 

Już we wrześniu możemy polecieć z Poznania na lotnisko Paryż-Beauvais (około 80 km od centrum Paryża) liniami WizzAir już za 83 zł (cena dla członków WIZZ Discount Club). Wylot w środę 20 września, powrót w niedzielę 24 września.

Z lotniska do stolicy Francji możemy się dostać na kilka sposobów: taksówkami, polskimi busami (kilku naszych rodaków na stałe żyjących w Paryżu trudni się transportem osób z lotniska do centrum miasta; zazwyczaj posiadają oni 8 osobowe busy; nie mają oni sztywnego rozkładu jazdy, godzinę odbioru ustala się “na telefon”; ceny są zbliżone do oficjalnych autobusów, ale zaletą jest polski kierowca, który podczas jazdy może co nieco opowiedzieć o Paryżu, coś zasugerować itp.  – ogłoszenia można znaleźć w internecie), oficjalnym lotniskowym autobusem (odjeżdżają co około 15-20 minut; w Paryżu zatrzymują się tylko w jednym miejscu, w Porte Maillot [okolice dużego centrum handlowego, w podziemiach którego zlokalizowana jest stacja metra]) czy za pośrednictwem serwisu BlaBlaCar (niestety rzadko pojawiają się ogłoszenia na tej trasie).

, , , , ,