Kutaisi (Gruzja) i Mediolan w jednej podróży z Katowic za 274 zł (bilety lotnicze)

25 sierpnia 2017
Posted in Propozycje
25 sierpnia 2017 Grzesiek

Kutaisi (Gruzja) i Mediolan w jednej podróży z Katowic za 274 zł (bilety lotnicze)

Już na przełomie października i listopada możemy odwiedzić dwa zupełnie inne miasta w bardzo atrakcyjnej cenie 274 złotych.

Kutaisi to drugie co do wielkości miasto w Gruzji. Znajduje się tam m.in. Katedra Bagrati, która jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Więcej informacji na temat samego miasta, zabytków i atrakcji znajdziecie w serwisie TripAdvisor.

Mediolan natomiast, to zupełne przeciwieństwo Kutaisi. To kosmopolityczna stolica mody i finansowe centrum Włoch (znajduje się tutaj m.in. siedziba włoskiej giełdy, oraz centrale wielu banków). Butiki z markową odzieżą, sklepy jubilerskie czy wykwintne restauracje znajdziemy tutaj niemal na każdej ulicy. Do ułożenia swojego planu zwiedzania, oraz poznania listy zabytków i atrakcji również polecam TripAdvisor.

Wszystkie przewidziane loty odbędziemy na pokładzie samolotów WizzAir, natomiast przedstawione ceny są skierowane do członków WIZZ Discount Club.

Wylot z Katowic w środę 25 października o godzinie 22.40. Przelot do Kutaisi w Gruzji, cena biletu to tylko 44 zł!

Kolejny przelot z Kutaisi na lotnisko Mediolan-Malpensa zaplanowano na poniedziałek 30 października. Cena biletu na tej trasie to 123,99 Lari, czyli około 187 zł.

Ostatni fragment podróży to lot powrotny do Katowic z lotniska Mediolan-Bergamo. Samolot wylatuje 4 listopada, a cena biletu to 9,99 Euro, czyli około 43 zł!

 

Do poszukiwania hoteli polecamy serwis Hotels.com. Poniżej znajduje się ich wyszukiwarka., , , , , , ,