Z Berlina do San Francisco za 1 450 zł! OKAZJA!

29 sierpnia 2017
Posted in Propozycje
29 sierpnia 2017 Grzesiek

Z Berlina do San Francisco za 1 450 zł! OKAZJA!

San Francisco to jedno z głównych miast na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Piękne położenie pomiędzy Oceanem Spokojnym, zatoką San Francisco i cieśniną Golden Gate urzeka podróżnych. Do głównych atrakcji turystycznych z pewnością możemy zaliczyć więzienie Alcatraz, most Golden Gate, czy tez charakterystyczne tramwaje.

Dzięki liniom lotniczym AirBerlin jeszcze we wrześniu możemy wyskoczyć na tydzień do San Francisco za jedyne 1 450 zł (315,60 funtów)! AirBerlin oferuje powyższą cenę w kilku terminach. Poniżej przykładowa propozycja. Wylot z lotniska Berlin – Tegel w niedzielę 3 września, powrót 7 dni później 10 września (lądowanie w Berlinie 11 września).

Jest to połączenie bezpośrednie. Przedstawiona cena obejmuje najtańszą taryfę (Economy Saver), w ramach której przysługuje nam m.in.: bagaż kabinowy (55 cm x 40 cm x 23 cm), bagaż rejestrowy (1 x 23 kg), przekąski i napoje.

Noclegów w San Francisco możemy szukać m.in. w serwisach Hotels.com lub AirBnb.pl
Jeżeli chciałbyś zwiedzić Kalifornię, w okolicach San Francisco, na własną rękę to polecamy wynajęcie samochodu. W serwisie HolidayCars.com znajdziecie oferty już od 652 zł za tygodniowe wynajęcie pojazdu klasy Chevrolet Aveo.

 

, , , , ,